Oferta pracy – pielęgniarka operacyjna

Opis stanowiska:

  • instrumentowanie do zabiegów operacyjnych ortopedycznych,
  • sprawowanie wysokospecjalistycznej opieki pielęgniarskiej,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji medycznej,
  • przygotowanie sali operacyjnej do zabiegów,
  • stosowanie procedur wynikających z pracy na bloku operacyjnym w celu zapewnienia jakości opieki pielęgniarskiej.

Wymagania:

  • aktualne prawo wykonywania zawodu,
  • aktualna książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych,
  • kurs kwalifikacyjny w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego lub specjalizacja w dziedzinie pielęgniarstwa operacyjnego,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • doświadczenie w pracy przy zabiegach ortopedycznych  będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę / umowa zlecenie
  • pracę w renomowanej placówce medycznej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • szkolenia stanowiskowe
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego w oparciu o szkolenia
  • wsparcie zespołu i przyjazne środowisko pracy
  • elastyczny grafik

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail: weronika.burakowska@galen.pl