REJESTRACJA TELEFONICZNA

+48 32 216 44 44

+48 504 226 303

Godziny otwarcia: 8.00 - 20.00

O firmie

Ośrodek Galen-Ortopedia Sp. z o.o. prowadzi działalność medyczną od 2001 roku w zakresie kompleksowego leczenia chorób i uszkodzeń układu ruchu oraz zatrudnia wykwalifikowaną kadrę medyczną.

Obecnie Ośrodek dysponuje poradnią ortopedyczną, diagnostyką obrazową w postaci rezonansu magnetycznego i tomografii komputerowej (dzięki współpracy z firmą HELIMED Sp. z o.o. Sp. komandytowa) oraz oddziałem szpitalnym z blokiem operacyjnym.

 

Pokój pacjentaProwadzimy proces diagnostyczno-leczniczy w sposób kompleksowy i na każdym etapie: rozpoczynając od wizyty pacjenta w gabinecie ortopedycznym, poprzez dokładną diagnostykę, w tym diagnostykę obrazową, zabieg chirurgiczny, dobór zaopatrzenia ortopedycznego, a kończąc na wizytach kontrolnych oraz konsultacjach i monitorowaniu przez ortopedów przebiegu rehabilitacji pacjenta.

 

RezonansCentrum Diagnostyki Obrazowej dysponuje jednymi z najnowocześniejszych urządzeń do badań Tomografii Komputerowej i Rezonansu Magnetycznego w Polsce, a swoją bazę sprzętową stale unowocześnia dorównując standardami do najlepszych światowych ośrodków radiologii. Świadczy usługi z zakresu tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego oraz radiologii cyfrowej RTG.


Standardy wykorzystywane w ośrodku oparte są na najnowocześniejszych metodach leczenia oraz na ścisłej współpracy lekarza, pacjenta i fizjoterapeuty, a celem jest osiągnięcie najlepszych wyników leczenia oraz szybki powrót pacjenta do sprawności ruchowej. Celem Galen-Ortopedia Sp. z o.o.  jest zapewnienie najwyższych standardów opieki medycznej oraz  indywidualne podejście do każdego pacjenta. Staramy się, aby opieka nad pacjentem przebiegała w przyjaznych, komfortowych i spokojnych warunkach.

Ośrodek Galen-Ortopedia, w ramach którego funkcjonuje Dział Nauki, Innowacji i Rozwoju, prowadzi również działalność naukową i badawczą. We współpracy z jednostkami akademickimi z Polski i zagranicy rozwijane są nowatorskie projekty m.in. w obszarze zastosowania nowych biomateriałów, czy diagnostyki genetycznej jako prewencji kontuzji w sporcie. Głównymi partnerami zewnętrznymi są: Akademia Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach, Uniwersytet Szczeciński, Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie, Polsko-Japońska Akademia Technik Komputerowych.

Podmiot prowadzi następującą działalność:

1)      Stacjonarne i całodobowe świadczenia szpitalne:

  • Oddział leczenia jednego dnia z 4 miejscami pobytu dziennego
  • Oddział Szpitalny Ortopedyczny z 10 miejscami pobytu całodobowego

2)      Ambulatoryjne świadczenia zdrowotne:

  • Poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej
  • Poradnia medycyny sportowej
  • Poradnia chirurgii urazowo-ortopedycznej dla dzieci

 

 

 

GALEN-ORTOPEDIA Sp. z o.o.
ul. Jerzego 6, 43-150 Bieruń
nr tel.:+48 32 216 44 44
+48 32 216 55 00
fax:+48 32 216 44 02
kom.:+48 504 226 303

W celu zapewnienia odpowiedniej jakości usług
zachęcamy do wypełnienia ankiety